П`ятниця, 29.03.2024, 08:51
| RSS
Головна | Лікування базедової хвороби народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування базедової хвороби народними засобами.

Базедова хвороба (дифузний токсичний зоб) - це захворювання щитовидної залози, яке характеризується надлишком її гормонів в організмі. Причиною захворювання може бути генетична схильність або порушення імунного походження. Основними симптомами захворювання є нервове та психічне збудження, загальна слабкість, підвищена втомлюваність, біль в серці та печінці, серцебиття, тремор кінцівок. Потрібно мати на увазі, що під час нормалізації функції щитовидної залози, симптоми захворювання відійдуть не відразу. При лікуванні народними методами травалість терапії може становити від двох місяців до одного року. 

При базедовій хворобі рекомендовано приймати відвар із квітів конвалії травневої. 1 столову ложку квітів конвалії травневої на 200 мл окропу, кип'ятити 1-2 хвилини, настояти 1 годину. Приймати по 2 чайні ложки відвару 3 рази на день.

Ефективним засобом для лікування базедової хвороби є свіжий сік із трави пустирника звичайного. Приймати по 30 крапель соку на 1 столову ложку теплої води 3 рази на день за 20 хвилин до їди.

Картопля та морква. Для лікування дифузного токсичного зобу рекомендовано приймати суміш соків картоплі, моркви та буряка. Для приготування необхідно взяти 100 мл соку буряка (червоного) та по 200 мл соку картоплі та моркви. Суміш ретельно перемішати та випити вранці натщесерце за 1 годину до їди. Прийом соків здійснювати протягом 20 днів, після чого необхідно зробити перерву на 1.5-2 місяці та повторити курс знову. Під час лікування необхідно виключити із раціону харчування м'ясопродукти.

Верба. Відзначається ефективністю у лікуванні відвар із молодих листочків верби. Для приготування необхідно наповнити 5-літрову каструлю подрібненим листям верби, залити водою та поставити на вогонь. Варити до тих пір, поки відвар не стане коричневим та густим як сметана. Із отриманої суміші необхідно зробити компрес на щитовидну залозу та зафіксувати при цьому пов'язкою. Процедуру робити на ніч та тримати компрес до самого ранку. Вранці зняти компрес, але змивати не рекомендовано. Цей засіб допоміг багатьом людям нормалізувати розміри щитовидної залози.

Волоський горіх. Рекомендовано застосовувати настоянку недостиглих волоських горіхів на спирту. Для приготування необхідно взяти 30 грамів зелених подрібнених горіхів, залити 600 мл 70% спирту, настояти протягом двох місяців в темному місці, після чого процідити. Приймати настоянку по 1 чайній ложці на 1 столовій ложці води три рази на день за 1 годину до їжі. Курс лікування три тижні, після чого необхідна перерва 15 діб та можна повторити курс знову. При лікуванні відзначається зменшення розмірів щитовидної залози, а також нормалізується виділення гормонів щитовидкою.

Лікарський збір. Для приготування необхідно закип'ятити 400 мл води, додати 2 чайні ложки подрібнених плодів глоду та по 1 чайній ложці кореню валеріани, листя перцевої м'яти та трави пустирника. Збір варити 2-3 хвилини, настояти до охолодження, після чого процідити. Приймати відвар по 100 мл два рази на день за 1 годину до їди. Лікуватися протягом чотирьох тижнів, після чого необхідно зробити перерву на 2 тижні та повторити курс знову.

Суміш лимона та часнику. Для приготування необхідно вичавити сік із 12 лимонів, потерти на тертці 10 головок часнику, додати 1 л рідкого натурального меду, ретельно перемішати та настояти протягом 10 днів. Прийом суміші здійснювати 2 рази на день по 1 столовій ложці за 30 хвилин до їди на протязі 3 тижнів. Після 10-денної перерви курс можна повторити.

Перстач біла. Відвар із трави перстач білої регулює виділення гормонів щитовидною залозою та в значній мірі зменшує її розміри. Закип'ятити 400 мл води, додати 1 столову ложку подрібненої трави рослини, варити 7-8 хвилин, настояти 5 годин, процідити. Прийом здійснювати внутрішньо по 100 мл відвару три рази на день. Лікуватися протягом одного місяця, після чого необхідна 10-денна перерва. Також можна використати настоянку кореню перстачу на горілці. Для приготування необхідно взяти 50 грамів подрібненого кореню, залити 500 мл горілки, настояти протягом одного місяця. Приймати по 25 крапель настоянки три рази на день. Курс лікування аналогічний лікуванню відваром.   

Чебрець. Відвар чебрецю застосовують при базедовій хворобі із значним збільшенням щитовидної залози. Для приготування закип'ятити 500 мл води, додати 2 столові ложки сухого подрібненого чебрецю, варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Отриманий відвар прийняти протягом дня рівними порціями.

Мазь на основі валеріани. Для приготування рекомендовано взяти 100 грамів подрібненого кореню валеріани, помістити в емальований посуд та додати 600 грамів смальцю. Розігріти та настояти на маленькому вогні протягом 2-х годин не доводячи до кипіння. Отриманою маззю проводити змащування в області щитовидної залози, після чого шию необхідно добре укутати.

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024