П`ятниця, 19.04.2024, 06:59
| RSS
Головна | Ревматизм
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування ревматизму народними методами

1. Корінь Аконіта (Корінь-борець) - із всіх протиревматичних засобів це - саме сильне та радикальне.
Спосіб приготування лікарського засобу: взяти 100 грамів коріння аконіта (потрібно брати тільки корінь, а не стебло), залити їх горілкою або розведеними 60-градусним спиртом (500 мл. горілки або спирту) та поставити в тепле місце на три дні. Коли настойка стане кольору крепкого чаю вона придатна для вживання.
Спосіб застосування: людям із слабким серцем рекомендується втирати не більше однієї чайної ложки насиойки при кожному втиранні.Нормальною дозою при кожному втиранні є одна столова ложка настойки. Настойку потрібно внирати досуха. Яккщо болять дві руки і ноги, потрібно втирати тільки одну ногу, на слідуючий день - другу, потім одну руку і так д. місце втирання настойки потрібно тримати в теплі, не допускати притоку холодного повітьря.
втирання краще всього робити на ніч. Години за дві до вставання хворого пов'язку треба зняти. вранці, коли хворий встає, тобто через дві години після зняття пов'язки потрібно вижати ганчірку в холодній воді та витерти місце втирання. Максимальний курс лікування становить 5 тижнів.
Аконіт сильно ядовитий. пити настойку коріння аконіта не рекомендується. після втирання обов'язково помити руки з милом та щіткою та не в якому разі не допускати попадання настойки в очі. 

2. Розтирати хворе місце соком із свіжої редьки

3. Корінь дягелю настояти на спирту 70%. Порція 1 вагова частина спирту, 1/2 вагової частиникоріння дягелю.

4. При ревматизмах різного походження застосовують бруньки сосни, дуба, бука, берези - всього 0,5 кг, для приготування теплої ванни. 

5. Для лікування ревматизму п'ють відвар із листя та кори ясена. 

6. При подагрі та ревматичних захворюваннях, відмінний засіб для лікування - хрін. Потрібно потерти хрін на тертушці та прикладати кашку до хворого місця. Цей засіб на багато крищий за гірчичник.

7. Для лікування застудних захворювань та ревматизму застосовують борсуковий жир із гарячим молоком для розтирань та компресів.

8. Для лікування ревматизму рекомендовано 4 столові ложки соку алое та 4 столові ложки меду. Цю суміш потрібно залити 1/3 склінки окропу, кип'ятити на малому вогні 5 хвилин. Отриману мазь потрібно втирати на хворі місця 1 раз на день на ніч. Курс лікування 1-1,5 місяці.

9. Для лікування ревматизму з болями в суглобах рекомендовано приймати відвар астрагалу шерстистоквіткового. 2 столові ложки трави астрагалу залити 0,5 л окропу, настояти 40 хвилин. Приймати по 1 столовій ложці 4 рази на день.

10. Для лікування ревматизму рекомендовано 4 столові ложки соку алое та 4 столові ложки меду. Цю суміш потрібно залити 1/3 склінки окропу, кип'ятити на малому вогні 5 хвилин. Отриману мазь потрібно втирати на хворі місця 1 раз на день на ніч. Курс лікування 1-1,5 місяці.

11. При ревматизмі різного походження позитивний вплив має багно (багульник болотний). Його використовують як для внутрішнього так і для зовнішнього застосування. Відвар для внутрішнього застосування: 25 грамів сухих пагонів багна залити 0,5 л окропу, настояти 30 хвилин. Приймати по 1 столовій ложці 4 рази на день. При лікуванні багном дотримуйтеся рекомендованих доз, оскільки ця рослина є отруйною. Курс лікування 1 місяць. Через 1,5 місяці курс можна повторити. Мазь для зовнішнього застосування: 4 столові ложки багна залити 0,3 л соняшникової олії, прокип'ятити 2-3 хвилини, настояти 24 години. Застосовувати місцево.  

12. Рецепт для лікування гострого ревматизму. 50 березових бруньок настояти на горілці на протязі 14 тижнів в темному місці. Приймати по 1 чайній ложці настойки розбавленої в 50 мл теплої води 3 рази на день за 15 хв до їди.

13. У лікуванні ревматизму у пригоді стануть ягоди брусниці. Можна вживати у сирому вигляді, а також робити відвар із сухих ягід. У великіх дозах не рекомендовано вживати при підвищеній кислотності шлунку.

14. Відвар квітів бузини чорної є ефективним у лікуванні ревматизму. відвар має сильний потогінний ефект. 2 столові ложки квітів бузини чорної залити 0,4 л окропу, настояти 2 години. Приймати по 50 мл відвару 4 рази на день з 20 хвилин до їди. 

15. В народній медицині використовується кора вовчого лика (вовчеягідник) для лікування ревматизму (як гірчичник). Кора цієї рослини дуже отруйна, тому лікуватися потрібно з обережністю. Потрібно розмочити кору у воді або уксусі та прикласти до хворої ділянки.

16. Відвар із кори в'язу гладкого приймають при хронічних ревматизмах. 2 столові ложки кори на 0.3 л окропу, настояти 3 год. Приймати по 1 столовій ложці 4 рази на день за 20 хв до їди. Курс лікування 1 місяць. 

17. Протиревматичний засіб. 50 грамів трави горицвіт кукушкин залити 0,5 л окропу, настояти 2 години, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день. курс лікування 3 тижні.

18. Грижнік голий. 5 столових ложок трави рослини на 1.2 л окропу, кип'ятити на повільному вогні 20 хвилин, настояти 3 години. Приймати по пів склянки 3 рази на день.

19. 2 чайні ложки подрібненого коріння оману високого та 2 чайні ложки подрібненого коріння лопуха залити 0,2 окропу, кип'ятити на повільному вогні 2-3 хвилини, настояти 30 хвилин, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день за 15 хв до їди.   

20. Дегіль лісовий (дудник лісовий). При ревматизмі рекомендовано приймати ванни із кореню цієї рослини. 400 грамів подрібненого коріння дегілю лісового залити 2 л окропу, кип'ятити 10 хвилин, настояти 10-12 годин. Отриманий відвар проціжують та розбавляють у ванній теплої води. Після ванни рекомендовано натерти тіло настоянкою дегілю. Ванну приймати 2 рази на тиждень на протязі 1-1.5 місяці, після чого необхідно зробити перерив. Настоянка: 50 грамів подрібненого кореню дегілю настояти на 700 мл окропу на протязі 5 годин.

21. Конопля посівна. Рекомендовано застосовувати насіння або полови коноплі у вигляді теплих компресів для лікування хронічних ревматизмів. 

22. При ревматизмі позитивний вплив має липа дрібнолиста. 1 столову ложку квітів липи на 150 мл окропу, настояти 20 хвилин. Приймати по 150 мл відвару 4 рази на день.

23. 1 столова ложка порізаного кореню оману та 1 столова ложка кореню лопуха великого (репейник) на 300 мл води, кип'ятити 5 хвилин, настояти 1 годину. Приймати по 1 столовій ложці відвару 3 рази на день. При ревматизмі із порушенням обміну речовин (висипки на шкірі) рекомендовано застосовувати відвар кореню лопуха великого (1 столова ложка кореню на 0,2 л води) зовнішньо у вигляді зігріваючого компресу. Для досягнення більшого ефекту рекомендовано робити компер на весь тулуб.

24. В народній медицині відомий оригінальний метод лікування ревматизму. Мазь: 3 столові ложки кореню лопуха великого (краще свіжого) заварити в 600 мл води, добавити 1 столову ложку коров'ячого масла, кип'ятити до згущення. Отриманою мазю змазувати хворі суглоби, після чого лягають в бані на нари та на протязі 30-40 хвилин випивають 200 мл теплий відвар із кореню лопуха (10:200). Після бані хворому необхідно знову натерти суглоби мазю.

25. Магнолія великоквіткова. 300 грамів кори магнолії на 1,5 л спирту, настояти 15 днів. При ревматизмі рекомендовано приймати по 30 крапель настоянки 3 рази на день. Простіше придбати настоянку в аптеці чим виготовити самому. При лікуванні необхідно дотримуватися рекомендованих доз, оскільки рорслина є отруйною.

26. Хронічний ревматизм.
Малина. Як потогінний засіб при хронічному ревматизмі рекомендовано приймати відвар малини. 5 столових ложок ягід малини на 0,5 л окропу, настояти 40 хвилин, добавити 1 столову ложку меду. Отриманий відвар прийняти на ніч.

27. Суглобні ревматичні болі.
1 столова ложка сон-трави на 0,25 л окропу, кип'ятити 5 хвилин, настояти 1 годину. Відвар застосовувати зовнішньо для лікування ревматичних суглобних болей. 

28. В народі широко застосовують для лікування ревматизму бузок звичайний (сирень). Рекомендовано приймати спиртову настоянку бруньок та листя. По 150 грамів (по 10 столових ложок) листя та бруньок бузку звичайного настояти 5 діб на 1,2 л спирту. Приймати по 20 крапель настоянки на 1 столовій ложці води 3 рази на день. 

29. При ревматизмі позитивний вплив у лікуванні має татарник колючий (чортополох). Рекомендовано застосовувати порошок із сухого листя рослини без колючок. 1 чайна ложка порошку настояти 30-40 хвилин на 200 мл окрпу та випити за один прийом. Приймати 3 рази на день за 15 хвилин до їди.

30. Тополя чорна. Рекомендовано застосовувати мазь на основі порошку із сухих бруньок тополі. 3 столові ложки порошку на 200 грамів вазеліну або коров'ячого масла. Варити 5 хвилин, постійно помішуючи.

Для лікування ревматизму рекомендовано 4 столові ложки соку алое та 4 столові ложки меду. Цю суміш потрібно залити 1/3 склінки окропу, кип'ятити на малому вогні 5 хвилин. Отриману мазь потрібно втирати на хворі місця 1 раз на день на ніч. Курс лікування 1-1,5 місяці.



Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024