Четвер, 28.03.2024, 22:26
| RSS
Головна | Лікування бешихового запалення (рожі) народними методами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування бешихового запалення (рожі) народними методами
 
Рожа (бешихове запалення) - це захворювання, яке характеризується гострим інфекційним запаленням шкіри. Причиною розвитку захворювання є попадання в організм через ушкоджені ділянки шкіри збудника стрептококу. Основними симптомами рожі (бешихового запалення) є інтоксикація, озноб та висока температура тіла. На місці ураження спостерігається почервоніння шкіри, печіння, біль, набряк та свербіння. При виникненні перших ознак захворювання  не рекомендовано мочити уражене місце водою, а також торкатися голими пальцями, оскільки є ризик (хоч і невеликий) зараження оточуючих. При зовнішньому лікуванні пики потрібно також приймати засоби, які зміцнять захисні функції організму.
 
Картопля. Приготувати компрес на ваті із картопляного крохмалю та прикласти його до уражених ділянок шкіри. Очистити декілька картоплин та віджати сік. У цьому соку просочити марлеву пов'язку та прикласти багатошаровий компрес на хворе місце. Компрес тримати 1-2 години та робити 3-4 рази на день. 
 
Для лікування бешихового запалення (рожі) рекомендовано застосування бузини чорної. Для цього потрібні дворічні пагони бузини чорної. Зіскоблити поверхневий сірий наліт кори. Очищену до деревини кору потрібно ошпарити конопляним маслом та прикладати до хворого місця по декілька разів доки не пройде запальний процес та не зникне рожа. Якщо немає конопляного масла, то можна ошпарювати окропом. Для приготування конопляного масла необхідно добре розтерти конопляне сім'я та залити окропом (2 частини сім'я на 1 частину води), потім вижати (можна сильними натисканнями дерев'яного кухонного товкача) та доки суміш гаряча, ошпарити кору бузини.
 
Необхідно взяти сито та ретельно просіяти житню муку. Цією мукою присипати уражену ділянку шкіри та перев'язати бинтом. Компрес робити до сходу сонця. 
 
Для лікування рожі (бешихового запалення) рекомендовано застосовувати листя мати-й-мачухи. Листя прикладати до уражених ділянок, а краще порошком із сухого листя присипати запальні місця. Паралельно внутрішньо приймати відвар із листя мати-й-мачухи. 1 столова ложка листя на 0,3 л окропу, настояти 15 хвилин. Приймати по 2 столові ложки 3 рази на день. Прийом відвару не більше 6 тижнів.
 
Взяти порошок із крейди та посипати ним уражене запаленням місце, потім зав'язати пов'язкою. Процедуру робити один раз на добу. Також корисно прикладати до уражених місць кору черемхи.
 
Рецепт для зовнішнього застосування. Потовчене листя подорожника великого посипане крейдою застосовують в народі для лікування рожі (бешихове запалення).
 
Для лікування бешихового запалення рекомендовано використовувати ромашку без'язичкову для зовнішнього застосування. Відвар: 3 столові ложки трави ромашки на 500 мл окропу, кип'ятити 10 хвилин. Відвар застосовувати для промивання ураженого місця. 
 
Допоможе у лікуванні рожі жаб'яча ікра. Потрібно навесні зібрати жаб'ячу ікру, розіслати на ганчірку в тіні, щоб висохла. При необхідності ікру потрібно трохи розмочити та зробити компрес на уражену ділянку шкіри.
 
Слива колюча. При бешиховому запаленні рекомендовано застосовувати верхній пігментований шар кори сливи. 2 чайні ложки подрібненої кори на 400 мл окропу, кип'ятити 15 хвилин. Відвар застосовувати у вигляді примочок. 
 
Мильнянка. 1 стол. лож. порошку кореню мильнянки залити 200 мл окропу, наполягати 30 хв. В настоянці просочити марлеву пов'язку та зробити компрес на уражене пикою місце.
 
Для лікування пики відомим є компрес із свіжого подрібненого листя ожини. Компрес тримати 2 години, після чого відразу накласти новий.
 
Лопух великий. Необхідно взяти свіже листя лопуха, ретельно промити, перем'яти, просочити в сметані та прикласти на уражене місце, зав'язавши при цьому пов'язкою. Компрес робити по декілька разів на день.
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024