Середа, 24.04.2024, 14:02
| RSS
Головна | Лікування педикульозу народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування педикульозу народними засобами

Педикульоз - це зараження вошами волосистих частин тіла. Воші попадають у волосся голови, в області статевих  органів, грудей. Після попадання вошей у волохаті ділянки вони починають розмножуватися. Зараження може відбуватися  в транспорті загального користування та в інших великих скупченнях людей. Дотримання правил гігієни запобігає  розмноженню вошей навіть якщо на тіло попаде декілька паразитів.

Для лікування педикульозу народними методами рекомендовано застосовувати мазь приготовлену на основі петрушки.  Закип'ятити 200 мл води, додати 4 столові ложки сухого листя петрушки, варити 30 хвилин на повільному вогні,  настояти 2 години. Взяти 200 грамів вазеліну та трошки розігріти, після чого додати 50 мл відвару із петрушки,  ретельно перемішати. Отриманою маззю змащувати уражені вошами місця. Можна також втирати в шкіру порошок із насіння  петрушки.

У лікуванні вошей народними засобами допоможе відвар із трави митника болотного. Для приготування закип'ятити 300 мл  води, додати 1 столову ложку трави рослини, варити 5 хвилин, настояти 2 години, процідити. Відвар застосовувати для  промивання уражених ділянок. Рослина є отруйною, тому потрібно уникати попадання відвару в очі.

Корисним для лікування педикульозу травами є слідуючий рецепт. Для приготування необхідно взяти по 50 грамів сухого  насіння анісу і трави білої чемериці. Інгредієнти подрібнити в порошок. 200 грамів свинячого несолоного жиру  розігріти та додати суміш порошків, варити 5 хвилин, при цьому постійно помішувати. Отриманою маззю змащувати волосся  по декілька разів на день.

Відомий у лікуванні вошей кріп городний. Рекомендовано взяти сухі плоди кропу, подрібнити в порошок та змішати із  свинячим несолоним жиром в співвідношенні 1:2.

Взяти 250 мл свіжовичавленого натурального соку граната, залити в емальований посуд та додати 3 столові ложки м'яти.  Суміш поставити на вогонь та варити на протязі 15 хвилин, настояти 2 години, після чого процідити та віджати. Відвар  застосовувати для втирання в шкіру. 

Ефективним засобом у лікуванні педикульозу народними засобами є анісова олія. Необхідно нанести олію на волосся до самого коріння на 1  годину. Промити голову із шампунем, після чого прополоскати розчином із лимону (на 500 мл води вичавити сік одного  лимона). Ретельно вичесати волосся густим гребінцем.

Взяти 200 мл води та змішати із 20 г скипидару. Суміш нанести на волосся та шкіру голови та змити через 30  хвилин.

Відмінним засобом для лікування вошей є розчин оцету з водою. Рекомендовано взяти 200 мл оцету та змішати із 100 мл  води. Суміш нанести на волосся до самого коріння, загорнути голову целофаном та одягнути шапку. Через 1 годину  ретельно промити та прочесати. Не допускати попадання розчину в очі.

Для приготування наступного засобу рекомендовано розігріти 200 грамів вазеліну, додати 70 грамів порошку сухої трави полину, варити 2-3 хвилин, при цьому постійно помішувати, настояти 1 годину. Отриману мазь наносити на уражену шкіру.

Для лікування педикульозу у дітей народними засобами рекомендовано застосовувати сік часнику. Необхідно потерти  декілька головок часника на тертушці та віджати сік. Змащування проводити по 5 разів на день.

Для видалення вошей рекомендовано використовувати сік журавлини. Змащування волосся та шкіри голови проводити по  декілька разів на день.

Закип'ятити 250 мл води, додати 1 столову ложку кореню живокосту, варити 5 хвилин, після чого додати 1 чайну  ложку лимонної кислоти, зняти із вогню, настояти 8 годин, процідити. Відвар наносити на шкіру голови та волосся.

Для лікування лобкових вошей рекомендовано розігріти 200 грамів вершкового масла, додати 200 мл березового дьогтю,  ретельно перемішати. Отриману мазь втирати один раз на день на протязі 10 діб. 

Відвар із сенни та шавлії при вошивості. Закип'ятити 1 л води, додати по 3 столові ложки сенни та шавлії, варити 20  хвилин, зняти із вогню та настояти 1 годину, після чого процідити. Отриманим відваром промивати уражені ділянки  шкіри по 2-3 рази на день. Після промивання обов'язково вичесати волосся.

Корисною при вошах є мазь на основі насіння кмину. Для приготування необхідно взяти 100 грамів насіння  кмину та залити 100 мл окропу. Через 40 хвилин насіння потовкти та змішати із розігрітим вершковим маслом (100  грамів масла). Отриманою маззю змащувати уражені ділянки шкіри.

Корисним при педикульозі є ефірне масло евкаліпту. Рекомендовано проводити втирання масла евкаліпту в шкіру голови на протязі 12 днів. Перед втиранням ретельно вимити уражені ділянки тіла.

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024