Субота, 20.04.2024, 04:31
| RSS
Головна | Лікування склеродермії народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування склеродермії народними засобами.

Склеродермія - це запальний процес дрібних кровоносних судин. Як правило, хвороба набуває хронічного характеру. Причинами захворювання можуть бути механічне пошкодження, переохолодження та ін. Також хвороба передається на генетичному рівні. Захворювання розвивається у формі обмеженої (осередкова) та генералізованої склеродермії. При обмеженій  формі захворювання уражуються зовнішні ділянки шкіри. При генералізованій склеродермії уражується не лише шкіра, але й внутрішні органи.

Для лікування склеродермії народними методами застосовується відвар пузатки високої та кульбаби. Для приготування необхідно закип'ятити 500 мл води, додати по 1 столовій ложці подрібненого та сухого коріння кульбами та пузатки високої, варити 15 хвилин, настояти 1 годину, процідити. Прийом здійснювати внутрішньо по 50 мл відвару 4 рази на день. Лікуватися протягом двох місяців.

У лікуванні склеродермії народними засобами допоможуть спориш, хвощ польовий та медунка. Рекомендовано використовувати відвар для внутрішнього застосування. Для приготування закип'ятити 300 мл води, додати по 1 чайній ложці трави хвоща польового, споришу та медунки. Інгредієнти висушені та подрібнені. Збір варити 5 хвилин на маленькому вогні, настояти 1 годину. Приймати по 100 мл відвару 3 рази на день. Трави, на основі яких готується даний відвар багаті кремнієм та кремнієвою кислотою, що в свою чергу сприяє розвитку сполучної тканини. 

Для зовнішнього лікування склеродермії рекомендовано застосовувати наступну мазь. Для приготування необхідно взяти 500 грамів натурального несолоного жиру, розтопити на вогні та додати 100 грамів сухого естрагону. Отриману суміш потрібно помістити в духовку на 8 годин, після чого процідити. Змащування уражених місць проводити 3 рази на день. Мазь зберігати в холодильнику.

Якщо склеродермія вразила легені, в такому випадку необхідно закип'ятити 400 мл води, додати по 1 чайній ложці вахти трилистої, медунки, споришу, полину гіркого та хвоща польового. Збір варити 5 хвилин, настояти 1 годину, процідити. Прийом здійснювати три рази на день по 100 мл відвару. Аналогічний відвар рекомендовано застосовувати при шлунково-кишкових порушеннях.

У лікуванні склеродермії травами широко застосовується свіже листя алое у вигляді компресів на хворі місця. Пом'ятий листок алое рекомендовано прикласти на уражене місце та зав'язати марлею.

У разі виникнення серцевих ускладнень при склеродермії рекомендований слідуючий рецепт. Необхідно помістити в термос по 2 чайні ложки трави адоніса та синюхи. Збір залити 700 мл окропу та настояти 8 годин, після чого процідити. Отриманий відвар рекомендовано приймати через 2 години після їжі по 50 мл. 

Для підвищення імунітету при склеродермії рекомендовано застосовувати радіолу чотиричастинну. Необхідно приготувати спиртову настоянку: 100 грамів родіоли залити 1 л горілки, настояти 3 тижні в темному місці, процідити, віджати. Приймати по 30-40 крапель настоянки три рази на день за 30 хвилин до їди.

Відомий в народі рецепт для зовнішнього застосування на основі цибулі. Необхідно запекти одну цибулину, очистити та подрібнити. Кашку із печеної цибулі змішати із рідким медом та кефіром (співвідношення 1:1:6). Суміш прикласти на уражене місце, зав'язати марлею та тримати всю ніч. Компрес рекомендовано робити через день. 

У випадку ураження склеродермією суглобів рекомендований слідуючий рецепт. Закип'ятити 700 мл води, додати по 1 чайній ложці листя смородини, кропиви, підмаренника справжнього, лабазніка в'язолістного, медунки, листя малини, лопуха великого, хвоща польового та споришу. Збір варити 5 хвилин, настояти 1 годину, процідити. Отриманий відвар рекомендовано приймати по 50 мл 4 рази на день. Курс лікування не менше двох місяців.

Якщо при склеродермії уражені нирки, то рекомендований слідуючий збір трав. Необхідно взяти по 1 чайній ложці мучниці, медунки, споришу, листя брусники та хвоща польового. Збір залити 400 мл окропу, кип'ятити 5 хвилин, після чого настояти 1 годину та процідити. Прийом здійснювати внутрішньо по 100 мл відвару 3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024