Субота, 27.04.2024, 00:21
| RSS
Головна | Лікування піодермії народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування піодермії народними засобами

Піодермія (гнійничкові захворювання шкіри) - це хронічні та гострі захворювання шкіри, причиною яких є стрептококи та стафілококи, а також інші мікроорганізми. Сприяють виникненню захворювання укуси комах та порізи, а також захворювання ендокринної та нервової систем. Народні методи лікування можна застосовувати як самостійно, так і одночасно із медикаментозним лікуванням.

Для лікування піодермії народними засобами позитивну дію має червоний буряк. Рекомендовано очистити один буряк та потерти його на тертці. Отриманою кашкою протирати уражені місця 3-4 рази на день.

Відзначається ефективністю для лікування піодермії травами деревій. Рекомендовано застосовувати відвар трави рослини, мазь та свіжий сік. Для приготування відвару необхідно закип'ятити 250 мл води, додати 1 столову ложку подрібненої трави деревію, варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Отриманим відваром промивати уражені ділянки шкіри по декілька разів на день. Для досягнення кращого результату рекомендовано застосовувати свіжовичавлений сік із трави деревію для протирань. Можна також приготувати мазь: 100 грамів свіжого соку змішати із 200 грам розтопленого вазеліну. Можна замість свіжого соку використати настоянку трави на горілці (40 грамів трави на 120 грам горілки, настояти один тиждень). Змішати настоянку із вазеліном (співвідношення 1:4).

Свіжий сік листя алое допоможе у лікуванні гнійничкових захворювань шкіри народними методами. Рекомендовано змащувати соком уражені піодермією місця по декілька разів на день. Курс лікування до повного видужання.

Ефективним засобом у лікуванні піодермії є мазь на основі плодів кропу городнього. Для приготування необхідно розтопити 200 грамів несоленого смальцю та додати 5 столових ложок потовчених плодів кропу, настояти на маленькому вогні 5 хвилин, при цьому постійно помішувати. Отриманою маззю змащувати уражені місця по декілька разів на день. Можна взяти за основу для приготування мазі настоянку плодів кропу на горілці (3 столові ложки потовчених плодів на 150 мл горілки, настояти 1 тиждень). Настоянку змішати із розігрітим вазеліном у співвідношенні 1:3.

Корисною при гнійничкових захворюваннях шкіри є мазь трави чистотілу на олії. 20 грамів свіжої трави рослини залити 200 мл соняшникової олії, настояти 10 діб в темному місці. Маззю протирати уражені ділянки шкіри по 3 рази на день. Можна також використати суху траву рослини, але для цього необхідно розігріти олію на маленькому вогні не доводячи до кипіння та настояти траву на водяній бані.

Розігріти на маленькому вогні 150 мл соняшникової олії, додати 150 грамів подрібнених бруньок тополі чорної, варити на маленькому вогні 2-3 хвилини, настояти дві доби. Отриманою маззю змащувати уражені місця по декілька разів на день.

Корисною для зовнішнього застосування при гнійничкових захворюваннях шкіри є суміш воску, вершкового масла та ялинової смоли. 

Закип'ятити 300 мл води, додати 1 столову ложку березових бруньок, варити 30 хвилин на маленькому вогні, настояти 2 години, після чого процідити. Отриманим відваром робити промивання уражених ділянок шкіри.

Корисним при піодермії є компрес із свіжої картоплі. рекомендовано очистити декілька картоплин та потерти їх на тертці. Отриману кашку нанести на уражені ділянки шкіри та зав'язати бинтом (декілька шарів) на 3 години. Компрес робити 2-3 рази на день.

Одним із найвідоміших та найефективніших засобів при гнійничкових захворюваннях є суміш спирту та часнику. необхідно очистити декілька зубків часнику та потерти їх на тертці. Отриману кашку змішати із спиртом (співвідношення 1:1). Суміш нанести на уражені місця та зав'язати марлею на 2 години. Компрес робити 3 рази на добу.

Одночасно із зовнішнім лікуванням піодермії рекомендовано використовувати засоби для внутрішнього застосування:

1. Закип'ятити 700 мл води, додати по 1 столовій ложці листя волоського горіха, кореню оману високого та кореню лопуха великого. Збір варити 7-8 хвилин на маленькому вогні, настояти 30 хвилин, процідити. Отриманий відвар приймати внутрішньо по 200 мл три рази на день.

2. Розігріти 150 мл соняшникової олії, додати 2 чайні ложки корневища лепехи. Суміш варити на маленькому вогні 15 хвилин, настояти 30 хвилин, після чого процідити. Прийом здійснювати внутрішньо по 1 столовій ложці три рази на день за 20 хвилин перед їдою.

3. Закип'ятити 1 л води, додати по 1 столовій ложці трави фіалки трикольорної, листя лісової суниці, листя волоського горіха та трави череди. Збір варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Прийом відвару здійснювати внутрішньо по 100 мл п'ять разів на день.

4. Закип'ятити 600 мл води, додати 3 столові ложки зерна жита, варити 2-3 хвилини, настояти 30 хвилин, після чого процідити. Отриманий відвар прийняти на протязі дня розділивши його на три рівні частини.

5. Закип'ятити 700 мл води, додати 1 столову ложку трави кропиви глухої, варити 5 хвилин, настояти 1 годину, після чого процідити. Прийом здійснювати по 200 мл відвару (у теплому вигляді) три рази на день.   

 
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024