Вівторок, 19.03.2024, 14:12
| RSS
Головна | Бронхіальна астма
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування бронхіальної астми народними методами.

Квіти бузини в зборах: квіти бузини, трава росички, листок подорожника, трава фіалки трикольорної (всього порівну). 4 чайні ложки цієї суміші кип'ятити 2 години та після охолодження процідити. Відвар випити за один день в три прийоми при бронхіальній астмі,, бронхіті, бронхо-ектазах.

Ріпа відварна - овочева рослина. В лікувальних цілях використовується корнеплод ріпи. 2 столові ложки корнеплоду ріпи залити стаканом кип'ятка, варити 15 хвилин, процідити. вживати по 1/4 стакана 4 рази в день або по стакану на ніч (бронхіальтна астма)

Ріповий сік з медом (на смак) вживати при кашлі (по 1-2 столових ложки 3-4 рази в день).

Сироп із молодих пагонів сосни потрібно пересипати цукром.

Потовчене зерно вівса залити гарячою водою та поставити в тепле місце. Прокисшу рідину п'ють в невеликих дозах.

Для лікування бронхіальної астми приймають внутрішньо борсуковий жир із гарячим молоком. Приймати по 1 чайній ложці 3 рази на день.

Лікування бронхіальної астми. Аерозольна інгаляція медовим розчином. Для аерозольних інгаляцій щоденно потрібно готувати свіжий розчин. Для приготування розчину використовується свіжий квітковий мед та дистильована вода кімнатної температури. Медовий розчин повинен бути 50%. Якщо у хворого є підвищена чутливість до меду, то потрібно готувати менш концентровані розчини. Розчин зберігають у темній стікляній посуді в прохолодному місці. Під час проведення процедури вдихати потрібно ротом і носом на протязі 15-20 хвилин 2 рази на день. курс лікування 15-20 днів.

Лікування бронхіальною астми бджолиною отрутою
Як правило бджолина отрута добре переноситься людьми. 5-10 одночасних вжалювань у дорослої людини викликає місцеве покрасніння та опухлості шкіри. Але перш ніж приступити до лікування необхібно перевірити чутливість організму до бджолиної отрути. Найкращом способом для перевірки є біологічні проби. Краще всього це зробити в поперековій області. Взяти 1 бджолу, протерти місце вжалювання спиртом та піднести бджолу до змащеної ділянки, жало потрібно вийняти через 5-10 секунд. На наступний день зробити аналіз сечі на білки і цукор. Якщо в нормі робимо наступну спробу. На цей раз жало виймаємо черех 1 хвилину. На наступний день знову робимо аналіз сечі. Якщо організм нормально реагує на отруту, то можна приступати до лікування. При лікуванні жало потрібно виймати через 1 годину після вжалювання. 
Для лікування бронхіальної астми бджіл прикладують в області грудної клітки (спереду, по бокам та ззаду). За одну процедуру роблять не більше 6 вжалювань. Всього за курс лікування не більше 200 вжалювань. Можна провести 2 курси лікування на рік.

Для лікування бронхіальної астми рекомендовано настій коріння алтея. Сирий подрібнений корінь залити водою кімнатної температури (співвідношення 1:20) та настояти 8 годин. Приймати по 1 столовій ложці 7-8 разів на день. Для досягнення результату настій, який має прийматися рекомендовано підігріти, щоб був температури тіла. Це сприяє кращому засвоєнню лікарського засобу. За наявності сухого коріння алтея, його необхідно подрібнити та залити окропом (2 столові ложки коріння на стакан окропу). Настояти 8 годин. Приймати по 1 столовій ложці 7-8 разів на день в теплому вигляді. 

Багно (багульник болотний). В народній медицині застосовується відвар пагонів багна як відхаркуючий засіб при бронхіальній астмі. Для досягнення максимального ефекту багно рекомендовано компонувати з іншими лікарськими рослинами. 25 грамів сухих пагонів багна, 50 грамів подрібненого сухого коріння алтея, 50 грамів мати-й-мачухи. 2 чайні ложки суміші залити 1 склянкою окропу, настояти 15 хвилин. Приймати по 0,5 склянки 4 рази на день. Пам'ятайте, що багно є отруйною рослиною, тому потрібно доримуватися рекомендованих доз при лікуванні.

При бронхіальній астмі рекомендовано приймати інгаляції із відвару листя дурману звичайного та внутрішньо настоянку дурману звичайного. Відвар для інгаляції: 2 столові ложки листя дурману звичайного залити 0.25 л окропу. кип'ятити 5 хвилин на повільному вогні. Вдихати відвар необхідно носом в гарячому вигляді на протязі 10 хвилин один раз на день. Настоянка: 20 грамів потовченого сім'я дурману звичайного настояти на 100 мл спирту на протязі 15 днів. Приймати по 2 краплі настоянки розбавленої в 50 мл теплої води 5 разів на день. Рослина є отруйною, тому притримуйтеся рекомендованих доз. Курс лікування 1 місяць. Препарати із дурмати протипоказані при глаукомі. 

Коров'як скіпетровидний. Для лікування бронхіальної астми рекомендовано приймати відвар із квітів коров'яку. 1 столова ложка квітів на 0.3 л окропу, кип'тити 5 хвилин на повільному вогні, настояти 2 години. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день. Протипоказано вагітним та кормлячим матерям. 




Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024