Вівторок, 19.03.2024, 11:44
| RSS
Головна | Лікування тиреоїдиту народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування тиреоїдиту народними засобами

Тиреоїдит - це захворювання щитовидної залози, що характеризується запальним процесом. Основними симптомами тиреоїдиту є збільшення щитовидної залози, здавлювання в області шиї, слабкість та затруднення при ковтанні. Лікування тиреоїдиту травами дає позитивні результати, але перед застосуванням того чи іншого методу народної медицини необхідно обов'язково проконсультуватися із лікарем щодо доцільності лікування.

Для лікування тиреоїдиту народними засобами застосовують настоянку оману. Для приготування необхідно одну склянку свіжих подрібнених квіток оману помістити в літрову банку, залити доверху горілкою та настояти протягом 15 діб в темному місці. Після настоювання процідити та добре віджати. Взяти 2 столові ложки настоянки та розчинити в 50 мл води. Розчином проводити полоскання горла один раз на день перед сном.

Волоський горіх. Позитивний вплив у лікуванні має настоянка зелених горіхів на горілці. Для приготування необхідно взяти 45 зелених горіхів, подрібнити, додати 450 грамів рідкого натурального меду, ретельно перемішати та залити 1,5 л горілки. Суміш настояти в темному місці протягом 15 діб. Прийом настоянки здійснювати один раз на день натщесерце за 1 годину до їжі. Тривалість лікування один місяць, після чого необхідно зробити перерву на 2 тижні та повторити курс знову.

Морська капуста. При хронічному аутоімунному тиреоїдиті рекомендовано застосовувати суміш морської капусти із листом подорожника, сосновими бруньками, волоським горіхом. Для приготування закип'ятити 1 л води, додати по 1 столовій ложці подрібнених перегородок волоського горіха, соснових бруньок, 2 столові ложки листу подорожника та 3 столові ложки морської капусти. Суміш варити 10 хвилин на повільному вогні, після чого додати 3 столові ложки натурального меду та 5 столових ложок подрібненого на тертці лимома. Варити ще 10 хвилин, після чого зняти із вогню та настояти протягом 1 години. Прийом відвару здійснювати внутрішньо по 1 столовій ложці за 30 хвилин до їжі три рази на день. Лікуватися протягом 1,5 місяці.

Соснові бруньки. Широко застосовуються в народній медицині для лікування щитовидної залози соснові бруньки. Даний рецепт допоможе значно зменшити розміри щитовидної залози. Необхідно взяти 200 грамів сухих подрібнених бруньок, помістити їх в півлітрову банку та залити доверху горілкою. Суміш настояти протягом 15 діб, після чого процідити. Отриманою настоянкою проводити протирання в області щитовидної залози по 3-4 рази на день.

Полин. Мазь із сухої трави полину показана для лікування тиреоїдиту. Для приготування необхідно розігріти 300 грамів свинячого жиру, додати одну склянку сухої подрібненої трави полину, настояти на маленькому вогні 30 хвилин, при цьому не доводити до кипіння. Отриманою маззю змащувати шию в області щитовидки один раз на день на ніч.

Чистотіл. Рекомендовано застосовувати настоянку трави чистотілу на горілці. Для приготування необхідно наповнити до половини літрову банку подрібненою травою чистотілу та залити доверху горілкою. Суміш настояти протягом 15 діб, при цьому рекомендовано кожен день збовтувати. Після настоювання процідити та можна здійснювати прийом. Розпочати прийом необхідно із 2 крапель настоянки на день на 2 столових ложках води, щоденно збільшуючи дозу на 2 краплі. Починаючи із 8-го дня прийому, коли денна доза становитиме 16 крапель, тривалість лікування повинна бути один місяць. Після 15-денної перерви курс необхідно повторити.

Морква. Корисним при тиреоїдиті є прийом моркв'яно-бурякового соку. Для приготування необхідно взяти 150 мл свіжовичавленого соку моркви та 100 мл соку буряка, ретельно перемішати та прийняти за один раз вранці натщесерце за 30 хвилин до їди.
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024