Вівторок, 19.03.2024, 14:26
| RSS
Головна | Лікування болю у вусі народними методами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування болю у вусі народними методами

Біль у вусі в більшості випадків виникає внаслідок збільшення тиску в повітрі, закупорки носового проходу, інфекції, пошкодження всередині, застуди. Народні методи допоможуть позбавитися від болю в усі незалежно від причин його виникнення.

Часто після застуди з'являється сильна біль в одному вусі, а інколи і в обох. При цьому потрібно згорнути воронкою великий лист товстої синьої бумаги, вставити вузький кінець воронки у вухо та запалити широкий кінець. Коли воронка згорить майже вся потрібно легко вибити її залишок із вуха.

Для лікування болю у вусі народними засобами рекомендовано закапувати у хворе вухо свіжий сік із стебла дуднику лісового (дегіль лісовий). Закапувати по 2 краплі 2-3 рази на день.

Імбир. Рекомендовано застосовувати свіжий сік імбиру для закапування у хворе вухо. Цей засіб зменшить запалення та позбавить больових відчуттів. 

Одним із самих ефективних засобів є масло бур'яну єпископа. Необхідно змішати масло бур'яну єпископа із кунжутним маслом (співвідношення 1:3). Суміш трохи підігріти та закапувати по 3-4 краплі у хворе вухо.

М'ята перцева. Корисним при болю у вусі є свіжовичавлений сік листя м'яти перцевої для закапування. Закапувати по 2-3 краплі у вухо три рази на день. Одночасно рекомендовано застосовувати олію м'яти перцевої для втирання. Втирати олію із зовнішньої сторони навколо вуха та уникати попадання олії всередину.

Цибуля. Цибуля має антибактеріальні та антисептичні властивості, та в значній мірі допоможе у лікуванні болю у вусі. Необхідно потерти свіжу цибулю на тертці та отриману кашку загорнути в декілька шарів марлі. Компрес прикласти до хворого вуха та тримати 15 хвилин. Процедуру робити 3-4 рази на день.

Часник. Рекомендовано закапувати свіжовичавлений сік часнику розведений водою у співвідношенні 1:1. Закапування проводити по 2 краплі 2-3 рази на день. Крім знеболювальних властивостей, часник ще містить антибіотичні властивості, що в свою чергу сприяє лікуванню інфекції.

Солодка. Рекомендовано розтопити 100 грамів масла, додати 1 столову ложку подрібненої трави солодки, настояти на маленькому вогні 20 хвилин, при цьому постійно помішувати. Отриману мазь наносити на зовнішню частину навколо вуха.

Редис. Необхідно розігріти гірчичне масло та додати один подрібнений редис, настояти 10 хвилин на маленькому вогні, процідити, охолодити. Закапувати по 2 краплі у хворе вухо.

Щоб позбавитися від болю у вусі рекомендовано проводити вигрівання за допомогою електричного фену або в інший спосіб. Можна також використати грілку на вухо. Для цього необхідно загорнути рушником пляшку із гарячою водою та прикласти до вуха.



 
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024