Вівторок, 19.03.2024, 12:14
| RSS
Головна | Лікування фурункульозу народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування фурункульозу народними засобами.

Фурункульоз - це гнійне запалення шкіри, яке виникає внаслідок зараження стафілококами та іншими мікробами. Фурункульоз виникає на волосяному покриві шкіри та характеризується набряками, почервонінням та больовими відчуттями. Народні методи лікування фурункульозу включають в себе засоби для зовнішнього та внутрішнього застосування. Перед застосуванням того чи іншого засобу від фурункул, необхідно проконсультуватися із лікарем. 

Для лікування фурункульозу народними засобами рекомендовано використовувати листя алое для зовнішнього застосування. Необхідно взяти листочок алое, ретельно промити та потовкти. Отриману кашку прикласти до уражених місць, при цьому зав'язати бинтом в декілька шарів. Компрес тримати одну добу, після чого необхідно змінити свіжим. Листя алое має бактерицидну, ранозагоювальну та протизапальну дію.

У лікуванні фурункульозу травами позитивний вплив має цикорій дикий. Властивості цикорію покращують обмін речовин в організмі, а тому застосовують його як допоміжний засіб у лікуванні фурункульозу. Закип'ятити 300 мл води, додати 2 столові ложки подрібненого кореню цикорію, варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Прийом відвару здійснювати внутрішньо по 2 столові ложки 3 рази на день.

Відомим зособом у лікуванні фурункул є печена цибуля. Цибуля зупиняє запальний процес та знімає відчуття печіння. Після запечення цибулину необхідно очистити та пом'яти або потерти. Отриману кашку прикласти на уражені місця та зав'язати марлею. Компрес тримати 4 години. Процедуру робити 2-3 рази на добу. Цибулю можна також застосовувати сирою зовнішньо.

Як засіб, що очищає кров, рекомендовано приймати відвар із квіток кропиви глухої. Для приготування закип'ятити 500 мл води, додати 2 столові ложки сухих квіток кропиви, варити 2-3 хвилини, настояти 2 години, після чого процідити. Прийом відвару здійснювати внутрішньо по 100 мл 4-5 разів на день.

При хронічному фурункульозі рекомендовано приймати відвар кореню пирію повзучого. Для приготування закип'ятити 600 мл води, додати 4 столові ложки подрібненого кореню, варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Приймати внутрішньо по 200 мл відвару три рази на день за 30 хвилин до їжі. Курс лікування один місяць. Також рекомендовано приймати теплі ванни для всього тіла із кореню пирію. Для приготування закип'ятити 3 л води, додати 4 столові ложки кореню, варити 5 хвилин, настояти 3 години, процідити. Отриманий відвар розчинити у теплій ванні, яку приймати протягом 15-20 хвилин. Прийом ван здійснювати два рази на тиждень.

Ефективним засобом для усунення фурункул є сира картопля. Очищену картоплю необхідно потерти на тертці. Отриману кашку нанести на фурункули та зафіксувати бинтом на 2 години. Для досягнення максимального результату у лікуванні рекомендовано після зняття компресу відразу зробити свіжий.

При фурункулах, для покращення обміну речовин, рекомендований слідуючий відвар. Закип'ятити 1 л води, додати 5 чайних ложок меліси, по 2 чайні ложки тирличу жовтого та хмелю звичайного, 1 чайну ложку трави деревію. Збір варити 1-2 хвилини, настояти 2 години, після чого процідити. Приймати по 100 мл відвару 4 рази на добу.  

Відзначається ефективністю у лікуванні фурункульозу сік часнику для зовнішнього застосування. Рекомендовано змащувати соком уражені місця два рази на день - вранці та ввечері. Лікуватися до повного видужання.

Допоможе у лікуванні фурункульозу відвар із кульбаби. Для приготування закип'ятити  250 мл води, додати по 1 чайній ложці кореню та трави кульбаби, варити 5 хвилин, настояти 2 години, після чого процідити. Прийом відвару здійснювати 5 разів на день по 1 столовій ложці за 30 хвилин до їжі.

Агава американська. Рослина є ефективною у лікуванні фурункульозу. Необхідно від'єднати колючки від листя, після чого листочки ретельно перем'яти. Отриману кашку нанести на уражені місця та перев'язати бинтом в декілька шарів. Компрес змінювати два рази на добу.

Взяти 100 грамів подрібненого господарського мила, помістити в емальований посуд та залити 200 мл молока. Варити на маленькому вогні до тих пір, поки суміш не стане густою як сметана. Під час варіння необхідно постійно помішувати. Отриману масу нанести на уражені місця та зафіксувати пов'язкою на 10-12 годин. Компрес робити два рази на день до повного видужання.

Ефективною при фурункульозі є слідуюча мазь. Для приготування необхідно взяти 100 грамів незацукрованого меду та 25 грамів сірки, ретельно перемішати. Отриманою маззю змащувати уражені місця по декілька разів на день до повного видужання.

Маргаритка багаторічна. Настій квіточок рослини показаний при фурункульозі. Для приготування закип'ятити 250 мл води, охолодити та додати 1 столову ложку сировини. Настояти протягом 10-12 годин, після чого розділити на три рівні частини та прийняти на протязі дня.

Для лікування фурункулів на обличчі рекомендований наступний засіб. Для приготування необхідно змішати по 1 столовій ложці мідного купоросу та рослинного масла, додати 2 столові ложки свіжовичавленого лимонного соку, жовток одного сирого яйця, 100 грамів кашки потертої сирої картоплі. Всі інгредієнти ретельно перемішати та нанести суміш на обличчя на 30 хвилин. Курс лікування до повного видужання.

Відвар для прийому всередину. Закип'ятити 300 мл води, додати по 2 чайні ложки листя череди та листя брусниці, варити 5 хвилин, настояти 1 годину, після чого процідити. Отриманий відвар приймати по 2 столові ложки три рази на день за 1 годину до їжі.

Взяти 1-2 столові ложки порошку сухого листя подорожника, додати 2-4 чайні ложки оливкової олії, ретельно перемішати. Отриману масу нанести на фурункули та зафіксувати марлею. Компрес змінювати через кожні 2-3 години. 

Для приготування наступного засобу необхідно закип'ятити 500 мл води, додати по 1 чайній ложці подрібнених кореню родіоли рожевої, кореню солодки, плодів шипшини, кореню аїру звичайного, трави звіробою. Збір варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, процідити. Отриманий відвар приймати внутрішньо по 100 мл три рази на день після їжі.

Допоможе при фурункульозі компрес із трави буркуну лікарського. Для цього необхідно взяти суху траву рослини, залити окропом та настояти 15 хвилин, процідити. Отриману масу прикласти на уражені місця та зафіксувати пов'язкою. Компрес необхідно змінювати кожні 2-3 години.
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024