Вівторок, 19.03.2024, 05:15
| RSS
Головна | Лікування заїди народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування заїди народними засобами

Заїда - це інфекційне захворювання, яке може передаватися від однієї людини до іншої при безпосередньому контакті. В більшості випадків причиною розвитку заїди є недостатність вітамінів в організмі, а також зниження імунітету. Вживання продуктів, які багаті на вітамін В2 попереджує виникнення та розвиток заїди, а також сприяє у лікуванні.

Для лікування заїди народними методами широко застосовують для протирання свіжовичавлені соки часнику, листя чистотілу, листя каланхое та листя подорожника. 

Ефективним засобом у лікуванні є господарське мило. Перед процедурою необхідно добре вимити руки, намилити палець та змастити уражене місце. Процедуру рекомендовано робити після кожного прийому їжі та перед сном. Як правило, заїда сходить за декілька днів. 

В значній мірі допоможе у лікуванні заїди змащування вазеліном, оливковою та лляною олією, гусячим жиром, маслом чайного дерева, бджолиним воском. Корисно робити примочки із відварів календули, череди, ромашки, шавлії та чистотілу.

Для лікування заїди народними засобами застосовують суміш меду та свинячого жиру (несолоного) для змащування. Для приготування необхідно змішати рідкий натуральний мед із жиром у співвідношенні 2:1. Змащування проводити по декілька разів на день.

Ще один рецепт на основі меду. Для приготування необхідно взяти свіжий, добре вимитий огірок та потерти на тертці. Отриману кашку змішати із рідким натуральним медом у співвідношенні 2:1. Суміш прикласти на заїду та зафіксувати на 15 хвилин.

Народне лікування заїди рекомендує застосовувати сметану. У сметані містяться всі необхідні натуральні жири та вітаміни, необхідні для лікування заїди. Крім того, застосування сметани пом'якшує шкіру на губах. Для досягнення швидкого результату у лікуванні рекомендовано проводити змащування кожну годину.

Один із самих ефективних засобів у лікуванні заїд є мазь на основі прополісу. Для її приготування необхідно розігріти на маленькому вогні 200 грамів вершкового масла, додати 20 грамів подрібненого прополісу, настояти на водяній бані 10-15 хвилин. Змащування проводити по декілька разів на день.

Відзначається ефективністю у лікуванні заїд зелений чай. Рекомендовано взяти пакетик зеленого чаю, помістити в окріп, трохи охолодити та прикласти пакетик гарячим на уражене місце.

Масло чайного дерева дає відмінний результат у лікуванні заїди. Необхідно просочувати у маслі ватний тампон та робити компрес на 10-15 хвилин 2-3 рази на день.

Відомим засобом для лікування заїди є сірка із вух. Цей засіб набув популярності в довоєнний час. Сіркою із вух необхідно протирати хворі місця по декілька разів на день.

Допоможе у лікуванні заїди компрес приготовлений із суміші моркв'яного соку та сиру. Співвідношення інгредієнтів 1:1. Компрес робити 3 рази на день по 10-15 хвилин.

Рекомендовано застосовувати для лікування заїди  травами свіжовичавлені соки алое або каланхое. Ці засоби надають відмінний результат у лікуванні. 
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024