Вівторок, 19.03.2024, 14:00
| RSS
Головна | Лікування лабіринтиту (хвороба Меньєра) народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування лабіринтиту (хвороба Меньєра) народними засобами

Для лікування лабіринтиту (хвороби Меньєра) особливо важливе очищення організму від солей. Для цього рекомендовано застосовувати сечогінні та потогінні засоби.

Засоби для очищення організму від солей.
Вичавити сік 2 лимонів, додати 1 столову ложку англійської солі та добавити теплої кип'яченої води, ретельно перемішати. Загальний об'єм суміші повинен становити 200 мл. Паралельно приготувати сік моркви та селери по 50 мл, добавити 100 мл холодної кип'яченої води та ретельно перемішати. У вечері перед очищенням потрібно поставати клізму, щоб не виникло небажаних симптомів нудоти та головного болю. Першу суміш із лимонів та солі випити натщесерце, а через 40 хвилин випити суміш соку з моркви та селери. На протязі дня рекомендовано не їсти (можна обійтися 1 апельсином), а пити сокі моркви та селери із водою кожні 30 хвилин.  
На другий день необхідно повністю відмовитися від їди. У вечері ставити клізму - 1,5 л теплої води, після чого прийняти як проносне розчин англійської солі. Кожні 30 хвилин пити 100 мл апельсинового соку змішуючи з 1 столовою ложкою лимонного соку. Також в період очищення рекомендовано приймати декілька разів на день ванну  та душ.
На третій день повне голодування, можна тільки пити дистильовану воду. Обов'язково обмежити себе у фізичних навантаженнях, як найбільше відпочивати. 
На четвертий день приготувати з вечора наступний відвар: поклати в 200 мл теплої кип'яченої води шишку сосни та залишити на ніч. Вранці воду із шишкої закип'ятити та варити 10 хвилин на повільному вогні, після чого шишку викинути та долити кип'яченою водою до об'єму 200 мл. Отриманий відвар розділити випити за два рази вранці та у вечері. 
З 4 дня розпочати харчування. Взяти 100 грамів рису та добре промити, залити 0,5 л води та довести до кипіння, після чого змінити воду. Так необхідно зробити 3 рази та остаточно доварити. Рис обов'язково не солити та додати 1 столову ложку меду або вершкового масла. На протязі 1 місяця необхідно їсти на сніданок такий рис, на обід та вечерю вегетаріанські страви (як найменше солені), паралельно кожен день готувати відвар із соснової шишки.
Цей метод ефективний тим, що коли організм не отримує достатньої кількості солі, він починає використовувати сіль відкладену в органах. 
Під час очищення необхідно ввести в раціон продукти , які містять велику кількість калію - мед, смажену картоплю та пшоно, лимони та яблука.

Вивести із організму надлишок солі можна за допомогою наступних засобів:

Для лікування лабіринтиту народними засобами застосовують корені соняшнику. Рекомендовано заварювати окропом подрібнені корені соняшнику та пити як чай. 7 столових ложок подрібненого коріння заварити в 1.5 л окропу, кип'ятити 5 хвили, настояти 30 хвилин. Отриманий відвар випити на протязі 1 дня. Курс лікування 1 місяць. Солі починають виходити з організму через 10-15 днів лікування.

Широкого застосування набула для лікування лабіринтиту народними методами чорна редька. Сік із чорної редьки є ефективним для розчинення солей в жовчному міхурі та жовчних шляхах. Очистити 8 кг чорної редьки та віджати сік. Приймати по 1 чайній ложці соку після їди перші 3 дні, 1 столову ложку - наступні 5 днів. За відсутності небажаних реакцій приймати по 2 столові ложки соку 3 рази на день. Отриману макуху змішати із медом (200 грамів меду на 1 кг макухи) та їсти по 2 столові ложки 3 рази на день.

Щоб вивести залишок рідини з організму (що необхідно при лабіринтиті) рекомендовано застосовувати наступні засоби: 

1) По 2 чайні ложки подрібнених кореню стальника, плодів ялівця, кореню любистика та кореню солодки. Збір заварити в 500 мл окропу, кип'ятити 1-2 хвилини, настояти 30 хвилин. Приймати по 50 мл відвару 4 рази на день.

2) По 1 чайній ложці подрібнених листу мучниці, листя кропиви, листу подорожника, трави звіробою та плодів шипшини. Збір заварити в 1 л окропу, настояти 1 години. Приймати по 2 столові ложки відвару 3 рази на день.

3) 2 чані ложки подрібненого кореню пирію заварити в 200 мл окропу, кип'ятити 1-2 хвилини та настояти. Приймати по 2 столові ложки відвару 3 рази на день.

4) 1 столову ложку кореню кропиви заварити в 300 мл води, кип'ятити 2 хвилини. Приймати по 100 мл відвару 3 рази на день.

5) Сік цибулі із цукроп. Приймати по 1 столовій ложці соку 3 рази на день

6) 1 кг вимитої петрушки залити 1 л молока та випарювати на повільному вогні, не доводячи до кипіння, що залишилося половина від загального об'єму рідини. Приймати по 50 мл кожну годину. Це дуже сильний сечогінний засіб.

При лабіринтиті, який супроводжується нудотою та рвотою рекомендовано застосовувати:

1) 1 чайну ложку меліси заварити в 200 мл окропу, настояти та додати 50 мл лимонного соку. Пити 2 рази на день.

2) Імбир. Відмінний засіб від нудоти та рвоти, підвищує апетит. 2 чайні ложки порошку кореню імбиру заварити в 800 мл окропу, кип'ятити 10 хвилин, настояти 30 хвилин. Приймати по 150 мл відвару 4 рази на день за 30 хвилин до їди. Також рекомендовано застосовувати настоянку: 2 столові ложки подрібненого кореню імбиру настояти 2 тижні на 500 мл горілки. Приймати по 2 краплі настоянки на 150 мл теплої води 3 рази на день.
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024