Вівторок, 19.03.2024, 08:28
| RSS
Головна | Лікування корости народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування корости народними засобами

Короста - це заразне захворювання шкіри, збудником якого є коростяний кліщ. Захворювання легко передається від однієї людини іншій при безпосередньому контакті або через побутові предмети.

Для лікування корости народними засобами застосовують свіжовичавлений сік чистотілу. Для приготування цілющого засобу необхідно віджати сік із трави чистотілу та змішати із вазеліном у співвідношенні 1:1. Вазелін зменшить відчуття печіння, яке викликається соком чистотілу. Отриману мазь наносити на хворе місце 6-7 разів на день.

Горицвіт кукушкин. Відвар із трави цієї рослини допоможе позбутися корости. 1 столова ложка трави горицвіту настояти на 200 мл окропу. Застосовувати зовнішньо.

Для лікування корости народними методами застосовують суміш оліфи із скипидаром (оліфи 4 частини, скипидару 1 частина). Цей засіб важко переноситься хворими, але в той час в значній мірі ефективний. Рекомендовано проводити змащення уражених ділянок шкіри 2 рази на добу. 

2 столові ложки подрібненого коріння оману високого кип'ятити на 5 столових ложках свинячого сала. Варити 20 хвилин, після чого процідити (в гарячому стані), додати березового дьогтю (2 столові ложки) та 1 чайну ложку сірки. Цю мазь потрібно втирати в тіло на уражені ділянки, після чого протерти відваром кореня оману високого (4 чайні ложки подрібненого коріння на 0,2 л окропу, настояти 1 год). Курс лікування 1 тиждень.

Народне лікування корости рекомендує застосовувати рецепт на основі лаврового листа. Для його приготування необхідно подрібнити лавровий лист в кавомолці в порошок, додати розтоплене вершкове масло, ретельно перемішати, настояти 2-3 години. Отриману мазь застосовувати для втирання в хворі місця кожні 2 години.

Для лікування корости рекомендовано застосовувати дим'янку аптечну. Свіжим соком трави дим'янки потрібно натерти тіло. Аналогічно можна застосовувати настоянку трави дим'янки на спирту. 100 грамів трави настояти на 400 мл спирту. 

Провідне місце для лікування корости травами відводиться кінському щавлю. Рекомендовано застосовувати порошок із сухого кореню рослини. Для приготування цілющого засобу потрібно взяти в рівних частинах порошок кореню щавлю та вазелін, ретельно перемішати. Маззю змащувати уражені ділянки шкіри по декілька разів на день. Також допоможе позбутися коростяних кліщів теплі ванни із листя щавлю. Для приготування ванни необхідно взяти 200 грамів свіжого або сухого листя щавлю та заварити в 2 л окропу, кип'ятити 10 хвилин, настояти 2 години, процідити. Відвар розчинити в необхідній кількості води, щоб прийняти ванну для всього тіла.

2 столові ложки листя копитняка європейського на 130 мл спирту, настояти 10 днів. Настоянкою протерають місця уражені коростою.

Відмінний результат у лікуванні корости дає застосування часнику. Для приготування лікувального засобу необхідно очистити 150 грамів часнику та потерти його на тертці. Отриману кашку помістити в емальовану посуду та додати 600 грам гірчичного масла. Суміш проварити на повільному вогні 20 хвилин, після чого процідити та помістити в темний скляний посуд. Маззю змащувати уражені кліщем місця декілька разів на день.  

Ялівець звичайний. 10 ягід із стеблом рослини на 2 л окропу, кип'ятити 10 хвилин. При корості змазувати тіло ганчіркою змоченою у відварі.

Допоможе позбутися корости рутка лікарська. Рекомендовано порошок сухої трави рослини змішати з вазеліном у співвідношенні 1:1, ретельно перемішати. Маззю змащувати уражені місця по декілька разів на день.  

Для лікування корости в народній медицині відомим засобом є смолка клейка. Використовують відвар із трави рослини для зовнішнього застосування. 3 повні столові ложки подрібненої трави смолки заварити в 1 л окропу, кип'ятити 5 хвилин. Уражені місця потрібно загорнути тканиною вимоченою у відварі.

Ефективним у лікуванні корости є березовий дьоготь. Його необхідно наносити на уражені ділянки шкіри на 3 години, після чого потрібно змити дьоготь теплою водою.

При корості застосовують препарати із чистотілу великого. Для зовнішнього застосування рекомендовано свіжий сік трави чистотілу, а також мазь (1 частина соку на 4 частини вазеліну).

Також корисним для зовнішнього застосування при корості є свіжовичавлений сік брусниці. Його необхідно втирати в уражені місця по декілька разів на день.

Відомий своїми корисними властивостями при корості свіжовичавлений сік інжиру. Втирати сік в місце уражене кліщем по 6-7 разів на добу.


Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024