Вівторок, 19.03.2024, 05:13
| RSS
Головна | Лікування головного болю народними методами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування головного болю народними методами

Головний біль не розглядається як захворювання, а є симптомом багатьох недуг. При виникненні головного болю організм подає нам сигнал небезпеки і в такому разі необхідно проаналізувати частоту та характер головного болю. Якщо головний біль має систематичний характер необхідно звернутися до лікаря для встановлення причини його виникненння. Нижче наведені народні засоби для усунення або зменшення головного болю незалежно від причин його виникнення. 

Засоби та методи для усунення головного болю

Лимон. Взяти свіжу лимонну шкірку діаметром декілька сантиметрів та очистити її від білої речовини, прикласти до віска вологою стороною і тримати її деякий час. Згодом під шкіркою утвориться червона пляма, яка почне трошки гріти і почесуватися. Головний біль повинен зникнути.

Мати-й-мачуха. Рекомендовано застосовувати відвар із листя рослини. Для приготування закип'ятити 250 мл води, додати 1 столову ложку сухого подрібненого листя рослини, варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Прийом відвару здійснювати внутрішньо по 1 столовій ложці за 30 хвилин до їжі 5 разів на день.

Калина звичайна. Рекомендовано вживати свіжий сік ягід калини при головних болях.

Капуста білокачанна. Необхідно взяти свіжий лист капусти, пом'яти та потовкти , після чого прикласти до місця голови, де найбільше відчувається біль. В більшості випадків біль відступає через 10-15 хвилин.

Полин звичайний. Відвар із листя рослини допоможе позбавитися головного болю. Закип'ятити 300 мл води, додати 1 чайну ложку сухого подрібненого листя, варити 2-3 хвилини, настояти до охолодження, процідити. Прийом відвару здійснювати по 100 мл три рази на день.

Картопля. При систематичних головних болях допоможе свіжовичавлений сік картоплі. Рекомендовано приймати по 50 мл соку 2-3 рази на день за 30-40 хвилин до їди. Також картоплю застосовують зовнішньо. Необхідно нарізати декілька кружків картоплі та прикласти їх до вісків. 

Конюшина. Відомий своєю ефективністю при головних болях відвар із квіток конюшини для внутрішнього застосування. Для приготування закип'ятити 400 мл води, додати 2 столові ложки подрібнених квіток конюшини, варити 2-3 хвилини, настояти до охолодження та можна вживати. Прийом відвару здійснювати по 100 мл три рази на день за 30 хвилин до їжі.

Дивосил високий. Необхідно взяти 1 чайну ложку подрібненого кореню рослини, залити 250 мл холодної води, залишити настоятися протягом 8 годин. Прийом настою здійснювати внутрішньо по 50 мл п' ять разів на день.

Полуниця польова. При систематичних головних болях, незалежно від причин їх виникнення, рекомендовано якомога більше їсти ягід полуниці.

Бузок звичайний. Рекомендовано застосовувати свіже листя бузку для прикладання до місця голови, в якому найбільше відчувається біль.

Для приготування наступного засобу необхідно взяти по 1 столовій ложці сухих та подрібнених листя м'яти перцевої, листя меліси лікарської та плодів коріандру. Суміш залити 120 мл спирту, настояти протягом 3 діб, процідити та ретельно віджати. Отриману настоянку застосовувати у вигляді компресів та примочок. Перед застосуванням настоянку розвести з водою у співвідношенні 1:5. 

Смородина чорна. При сильних головних болях відомим засобом для лікування є свіжовичавлений сік ягід смородини чорної для внутрішнього застосування. Прийом соку здійснювати три рази на день по 100 мл за 30 хвилин до їжі.

Бадан товстолистий. Широко застосовують в народній медицині відвар із кореню бадана. Для приготування необхідно закип'ятити 1 л води, додати 4 столові ложки подрібненого кореню, варити на повільному вогні 15 хвилин, настояти 8-10 годин. Прийом відвару здійснювати по 50 мл чотири рази на день за 30 хвилин до їжі. Протипоказання: схильність до запорів та тромбозах.

Горець перцевий. Свіже, потовчене листя рослини позбавить головного болю. Необхідно прикласти до затилку та тримати доки біль не пройде.

Звіробій. Допоможе позбавитися головного болю відвар трави звіробою. Для приготування закип'ятити 250 мл води, додати 1 столову ложку подрібненої трави рослини, варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, після чого процідити. Прийом відвару здійснювати три рази на день по 2 столові ложки після їжі. 

Зніт вузьколистий. При головних болях рекомендовано приймати відвар листя зніту. Закип'ятити 300 мл води, додати 1 столову ложку листя, варити 2-3 хвилини, настояти 2 години. Приймати по 1 столовій ложці 5 разів на день.  

М'ята перцева. Листя м'яти перцевої позитивно впливає на лікування головного болю. Рекомендовано прикладати свіже, потовчене листя до хворого місця. Цей засіб вважається швидкодіючим при головних болях.








Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024