Вівторок, 19.03.2024, 06:09
| RSS
Головна | Лікування нариву народними методами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
 

Лікування нариву народними методами

При попаданні через пошкоджену шкіру в організм гноєрідних мікробів утворюються нариви. Нарив характеризується місцевим почервонінням, біллю та припухлістю. При наривах може спостерігатися підвищена температура тіла. Якщо нарив прорвався, в такому разі його необхідно видавити та ретельно промити марганцівкою.

Широко застосовується для лікування нариву народними засобами деревій. Рекомендовано приймати свіжовичавлений сік трави деревію (по 1 чайній ложці 3 рази на день). Одночасно із прийомом соку необхідно вживати натуральний мед.

Білий гриб. Рекомендовано відварити гриб у молоці та в теплому вигляді прикладати до гнійних наривів.

Взяти по 1 столовій ложці житньої муки, насіння тмину та м'яти. Всі інгредієнти розтерти та ретельно перемішати. Отриману суміш залити невеликою кількістю окропу, перемішати. Із отриманого тіста робити компрес на уражені місця.

Картопля. Рекомендовано потерти картоплю та з отриманої кашки робити компрес на хворі ділянки шкіри.

Верба. Допоможе у лікуванні нариву відвар кори верби. Для приготування закип'ятити 250 мл води, додати 1 столову ложку сухої подрібненої кори, варити 5 хвилин, настояти 1 годину. Відвар застосовувати у вигляді компресу.

Табак. Відомий в народній медицині метод лікування нариву табаком просоченим у меді. Застосовувати у вигляді компресу.

Алое. Рекомендовано потовкти лист алое в кашку та зробити компрес на хворе місце на декілька годин. 

Гнійні нариви рекомендовано змащувати медом, після чого накласти легку стирильну пов'язку.

Для лікування гнійних наривів використовують мед у вигляді мазі. Застосування меду у вигляді мазі до поверхні рани викликає протимікробну дію, посилює в рані лімфо та кровообіг, що веде до швидкого очищення рани та сприяє швидкому заживленню. Відмінний результат дає застосування меду в поєднанні із риб'ячим жиром. 
Для лікування використовують мазь наступного складу: 80 грамів бджолиного меду, 20 грамів риб'ячого жиру і 3 грами кесроформа.

50 грамів листя евкаліпта залити 150 грамів окропу, поставити на 15 хвилин на водяну баню, охолодити, процідити та додати 2 столові ложки меду. Суміш використовувати у вигляді примочок.

При гнійних наривах неодмінно допоможе сік алое, який володіє антибактеріальними та ранозагоювальними властивостями.

Свіже листя гречки посівної потовчене до соку добре прикладати товстим шаром до гнійних ран та наривів.

Відвар кореню комірника в'язолістного. 1 столова ложка кореню на 0,8 л окропу, кип'ятити 10 хвилин, настояти 1 годину. Отриманим відваром промивати рани, які погано гояться та гнояться.

При наривах допоможе відвар на молоці із цибулини лілії білої. 1 столову ложку подрібненої цибулини на 150 мл кип'яченого молока, настояти 2 години.

При наривах рекомендовано застосовувати відвар трави маренки запашної у вигляді примочок та компресів. 1 чайну ложку трави рослини заварити в 300 мл окропу, кип'ятити 1-2 хвилини, настояти 1 годину.

Корисно при наривах робити компрес із пшеничного хліба просоченого в гарячому молоці. Компрес робити на ніч.

Також відомий своєю ефективністю при наривах порошок раковини молюска для зовнішнього застосування. Цей засіб в найкоротші терміни розкриває нарив та сушить гній.

 
 
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024