Вівторок, 19.03.2024, 10:08
| RSS
Головна | Лікування актиномікозу народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування актиномікозу народними засобами. 

Актиномікоз - це захворювання, яке характеризується виникненням твердого горбистого ущільнення в підшкірній жировій клітковині. При цьому шкіра набуває синьо-червоного забарвлення. Збудником захворювання є променистий гриб, який проникає в організм через слизові оболонки шлунка або рота, а також через пошкоджену шкіру.

Для лікування актиномікозу народними засобами застосовують настоянку часнику на спирту. Для приготування необхідно взяти очищений та добре промитий часник та потрерти на тертці. Отриману кашку змішати із спиртом у співвідношенні 1:1, ретельно перемішати та затишити настоюватися в темному місці на 5 діб. після настоювання процідити та віджати. настоянку застосовувати зовнішньо розбавивши її з дистильованою водою (співвідношення 1:2).

Позитивний вплив у лікуванні має настоянка бруньок берези та тополі. Для приготування необхідно взяти по 1 чайній ложці добре висушених та подрібнених бруньок берези та тополі. Збір залити 350 мл 70% спирту, настояти 10 діб в темному місці. 2 краплі настоянки розчинити в 100 мл холодної кип'яченої води, ретельно перемішати та прийняти за 30 хвилин до їди. Всього робити не більше трьох прийомів на день. Настоянка вбиває грибкові захворювання, мікроорганізми та стафілокок.

Для лікування актиномікозу травами рекомендовано застосовувати наступний збір трав. Для приготування закип'ятити 300 мл води, додати по 1 чайній ложці бруньок берези, трави меліси, листя евкаліпту, баданового листя, трави хвоща, та по 2 чайні ложки трави звіробою та листя вахти. Всі інгредієнти перед дозуванням повинні бути сухими та подрібненими. Збір варити 2-3 хвилини, настояти 1 годину, процідити. Прийом відвару здійснювати 3 рази на день по 100 мл після їжі. Тривалість лікування 2-3 місяці. Відвар вважається антимікробним засобом, а також підвищує імунітет.

Народне лікування актиномікозу рекомендує застосовувати свіжовичавлений сік цибулі ріпчастої для зовнішнього змащування уражених місць. Процедуру проводити два рази на добу.

Зміцнює імунітет та допоможе у лікуванні актиномікозу настоянки із елеутерококу, аралії або левзеї. Рекомендовано вибрати одну настоянку та приймати внутрішньо по 25 крапель 3 рази на день.

Для лікування актиномікозу народними методами рекомендовано застосовувати відвар із квіток календули. Для приготування закип'ятити 250 мл води, додати 1 столову ложку квіток календули, варити 1-2 хвилини, настояти 1 годину, процідити. Приймати по 1 столовій ложці відвару 4-5 разів на день до їжі. Відвар також можна застосовувати зовнішньо.

В значній мірі допоможе у лікуванні актиномікозу прополіс. Рекомендовано приймати внутрішньо настоянку прополісу на спирту. 150 грамів чистого прополісу залити 500 мл 70% спирту, настояти 10 діб в темному місці. Приймати по 30 крапель настоянки на 50 мл теплої кип'яченої води 4 рази на день. Також можна використовувати наступну мазь для зовнішнього застосування. Необхідно взяти 100 грамів чистого прополісу, подрібнити та додати в попередньо розтоплений свинячий жир (300 грамів несолоного жиру), варити 5 хвилин, при цьому постійно помішувати. Корисним також є жування прополісу. Добова доза не повинна перевищувати 8 грамів прополісу. Його необхідно жувати 5-10 хвилин, після чого ковтнути. 

Цілющий чай при актиномікозі. Для приготування необхідно взяти по 1 чайній ложці листя ожини, листя м'яти, квіткових пелюсток шипшини, квіток бузини чорної, меліси, квіток малини. Отриманий збір подрібнити та заварити 400 мл окропу, настояти 5 хвилин та пити по 200 мл відвару 3 рази на день.

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024