Вівторок, 19.03.2024, 11:42
| RSS
Головна | Лікування трофічних виразок народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування трофічних виразок народними засобами

Для лікування трофічних виразок народними засобами застосовують суміш меду та риб'ячого жиру для змащування. Для приготування мазі необхідно взяти в рівних частинах мед та риб'ячий жир, трохи підігріти (не доводячи до кипіння), ретельно перемішати протягом 5 хвилин, дати настоятися одну добу. Проводити змащування по декілька разів на день. Мед посилює кровообіг та лімфообіг, а також має протимікробну дію. 

Для приготування наступного засобу необхідно залити в емальовану посуду 400 мл рафінованої олії, додати 2 столові ложки подрібненого бджолиного воску, варити на маленькому вогні до тих пір, поки віск не розплавиться (при цьому не можна доводити до кипіння). В суміш додати один подрібнений жовток круто звареного курячого яйця, після чого зняти із вогню та настояти протягом 30 хвилин, процідити. Необхідну кількість мазі безпосередньо перед процедурою розігріти до температури 40 градусів та змазати уражене місце. Процедуру робити 3-4 рази на день. Суміш зберігати в холодильнику.  

В значній мірі допоможе у лікуванні трофічних виразок відвар із листя евкаліпта для зовнішнього застосування. Для приготування необхідно закип'ятити 300 мл води, додати 100 грамів сухого листя рослини, варити 7-8 хвилин на маленькому вогні, настояти 2 години, процідити. В отриманий відвар додати 4 столові ложки натурального меду, ретельно розмішати до повного розчинення. Засіб використовувати у вигляді примочок по декілька разів на день.

Взяти листя золотого вуса, порізати ножем, помістити в посуду та перем'яти, щоб виступив сік. Отриману масу прикласти до виразки та зав'язати бинтом. Процедуру робити один раз на день на ніч перед сном. Курс лікування до повного видужання. Якщо буде відчуття печіння, то лікування не припиняти.

Для лікування трофічних виразок народними методами ефективним засобом є бджолина отрута. Необхідно взяти бджолу та провести вжалювання за 5 см від виразки. Рекомендовано робити не більше 10 вжалювань одночасно за одну процедуру. Безпосередньо перед процедурою місце вжалювання потрібно змастити спиртом. Через 1 годину обережно вийняти жало.  Курс лікування складає не більше 200 вжалювань. Для початку необхідно перевірити організм на наявність алергії. Перед початком лікування рекомендовано проконсультуватися із лікарем та провести біологічні проби. Для цього необхідно провести одне вжалювання (жало вийняти через 10 секунд). На наступний день зробити аналіз сечі на білки та цукор. Якщо результат нормальний, в такому разі провести ще одне вжалювання (на цей раз жало вийняти через 1 хвилину). На наступний день аналогічно зробити аналіз, якщо результати нормальні, то можна приступати до лікування. Розпочати із двох вжалювань, та кожні три дні збільшувати на одне вжалювання. При нормальній реакції організму допускається 10 вжалювань одночасно.

Взяти одну невелику цибулину, очистити, дрібно порізати. Потім взяти очищену моркву та потерти на тертці (співвідношення моркви та цибулі 1:1). Суміш розігріти на сковороді (також додати 100 мл нерафінованої олії) до появи золотистого кольору. Отриману масу необхідно прикласти на виразку на 10 хвилин. Процедуру робити 3 рази на день.

Відзначається позитивна дія свіжовичавленого соку із листя агави американської. Необхідно добре промити листя рослини, потовкти або потерти, вичавити сік та розчинити його у кип'яченій воді кімнатної температури (співвідношення 1:10), ретельно перемішати. Розчин застосовувати у вигляді примочок на уражені місця.

Для лікування застарілих виразок відомий в народі наступний засіб. Для приготування необхідно взяти свіжий жовток курячого яйця та помістити в стерильний посуд. Сюди ж додати 5% розчин йоду. Співвідношення 1:1. Уважно відміряйте кількість інгредієнтів, в іншому випадку не буде лікувального ефекту. Суміш ретельно перемішати. Взяти 1 чайну ложку засобу та обережно залити його в уражене місце. Слідкувати за тим, щоб суміш не потрапила на здорові ділянки шкіри. Місце ураження зав'язати стирильним бинтом та залишити на 12 годин. Процедуру робити кожні 12 годин.

Для лікування трофічних виразок травами широко застосовують настоянку трави звіробою на соняшниковій олії. Для приготування необхідно взяти 5 столових ложок подрібненої трави звіробою та залити 250 мл олії, настояти 20 діб в темному місці, при цьому рекомендовано кожен день збовтувати. Настоянку використовувати зовнішньо по декілька разів на день.

Ефективністю у лікуванні відзначається свіже листя купусти. Його необхідно просочити в обліпиховій олії та прикладати на уражене місце, зафіксувавши при цьому пов'язкою.

Корисним є при виразках використовувати сік листя алое для змащування. Просочити в свіжому соку лляну серветку та проводити змащування по декілька разів на день. Алое має антибактеріальні властивості та сприяє швидкому загоєнню рани.

При виразках рекомендовано застосовувати місцеві ванночки. Першу ванночку необхідно зробити на основі марганцівки (розчин темно-рожевого кольору). Приймати 30 хвилин. Другу ванночку приготувати на основі настоянки квітів календули (на 1 л води 100 мл настоянки). Ванночку приймати 30 хвилин. Третя ванночка на основі листя евкаліпта (2 столові ложки листя на 1 л окропу). Ванночки приймати одна за одною не зволікаючи. Після завершення процедури накласти пов'язку. Курс лікування до повного видужання.

Народне лікування трофічних виразок рекомендує застосовувати настоянку трави полину на олії. Для приготування необхідно взяти 50 грамів подрібненої трави полину та залити 200 мл соняшникової олії, настояти 3 тижні. Змащування проводити по декілька разів на день.

Корисними властивостями для лікування виразок володіє щавель. Рекомендовано свіже пом'яте листя щавлю прикладати на уражені місця.

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024