Вівторок, 19.03.2024, 08:44
| RSS
Головна | Лікування забою народними методами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування забою народними методами

Забій - це ушкодження, яке може бути самостійним або супроводжуватися переломами та вивихами. Біль, синці та набряки є симптомами забоїв. Народні засоби є ефективним варіантом у лікуванні забоїв, ударів, та інших ушкоджень, та сприяють швидкому позбавленню від болі, синців та набряків.

Для лікування забою народними засобами допоможе цибуля. Рекомендовано застосовувати свіжу потовчену цибулю у вигляді компресу на уражені місця. Можна також використовувати свіжий сік цибулі для втирання.  

Часник. 0,5 л 6% уксусу, 2 головки часнику порізати і настояти 1 добу. Розтирати хворе місце декілька разів на день.

Редька. Рекомендовано застосовувати свіжовичавлений сік редьки у вигляді компресів та для втирань в уражені ділянки тіла.

Прополіс. Рекомендовано застосовувати мазь на основі прополісу та вазеліну. Для приготування розігріти 200 грамів вазеліну, додати 30 грамів подрібненого прополісу, настояти на маленькому вогні протягом 30 хвилин. Змащування уражених місць проводити по декілька разів на день.

Яблука. Необхідно очистити декілька яблук, помістити в молоко та проварити до тих пір, поки вони не стануть як кашка. Цю масу потрібно прикласти до забою та загорнути марлею, залишити на 1 годину. Компрес робити 3 рази на день. Цей засіб є корисним також для ударів. які супроводжуються кровотечею.

При забоях, як знеболювальний засіб, рекомендовано застосовувати відвар із стебла хмелю звичайного. 2 чайні ложки подрібненого стебла рослини на 200 мл води, варити 5 хвилин. Відвар застосовувати у вигляді примочок.

Квасоля. Корисним при ударах є компрес із пом'ятої звареної квасолі. Необхідно робити компрес 3 рази на день по 1 годині на процедуру.

Полин. Одним із самих ефективних засобів при ударах та забоях є свіжа трава полину гіркого. Необхідно перем'яти траву та прикладати на уражене місце по декілька разів на день. Також рекомендовано робити протирання соком трави полину.

Лопух. Рекомендовано пом'ятий листок лопуха прикласти на хворе місце, обмотати целофаном та загорнути марлею в декілька шарів. Компрес тримати 1 годину. Процедуру робити 2-3 рази на день.

Деревій. Необхідно розігріти 200 грамів смальцю, додати 3 столові ложки сухої подрібненої трави деревію, настояти на маленькому вогні 30 хвилин, процідити. Отриманою маззю змащувати забої по декілька разів на день.

Корисним для загоєння забоїв та як знеболюючий засіб рекомендовано робити протирання настоянкою квітів багна на горілці. 

Подорожник. Рослина є відомою своїми болезаспокійливими та протизапальними властивостями. Рекомендовано прикладати свіже пом'яте листя подорожника до забоїв, а також проводити втирання свіжого соку трави рослини. Свіжий подорожник може замінити мазь на основі сушеної трави на вазеліні (1:4).

Петрушка. Свіжа петрушка позбавить больових відчуттів в області удару та прискорить загоєння. Необхідно прикладати свіже листя петрушки до уражених місць.




Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024