Вівторок, 19.03.2024, 07:05
| RSS
Головна | Лікування імпетиго народними засобами
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Народна медицина
Лікування імпетиго народними засобами.

Імпетиго - це інфекційне захворювання, яке має запальний характер та легко передається від однієї людини до іншої. Захворювання викликається стафілококами та стрептококами та проявляється у вигляді гнійничків на шкірі. При лікуванні імпетиго пам'ятайте наступне. По-перше, не рекомендовано протирати уражені місця водопровідною водою. По-друге, прийом душа або ванни призводить до розповсюдження інфекції по всьому тіло, що в значній мірі ускладнює лікування.

Для лікування імпетиго народними засобами застосовують сік трави татарника. Змащування уражених місць рекомендовано проводити до 10 разів на добу.

Корисним у лікуванні імпетиго є живокіст. Для приготування цілющого засобу необхідно закип'ятити 200 мл води, додати 1 столову ложку подрібненої трави рослини, варити 5 хвилин, настояти 1 годину, процідити. Відвар рекомендовано застосовувати кімнатної температури, у вигляді примочок та компресів на уражені ділянки шкіри.

Набув популярності для лікування імпетиго травами наступний засіб. Для приготування необхідно закип'ятити 500 мл води, додати по 1 чайній ложці коріння хвоща польового та квіток ромашки аптечної, по 1,5 чайні ложки листя подорожника, кореню оману, квіток календули, та 2 чайні ложки трави звіробою. Інгредієнти перед дозуванням повинні бути сухими та подрібненими. Збір варити 5 хвилин на маленькому вогні, настояти 1 годину, процідити. Прийом відвару здійснювати внутрішньо по 50 мл три рази на день за 20 хвилин до їди. Курс лікування складає до трьох тижнів.

Відомою рослиною для лікування імпетиго є любисток. Для приготування цілющого засобу закип'ятити 300 мл води, додати по 2 чайні ложки трави та кореню рослини, варити 5 хвилин на повільному вогні, настояти, процідити. Відвар застосовувати для промивань, примочок та компресів.

При лікуванні імпетиго необхідно не лише застосовувати засоби для усунення захворювання, але й зміцнювати загальний стан організму. Для цього можна використати наступний засіб. Для приготування закип'ятити 400 мл води, додати по 2 десертні ложки плодів шипшини, заманихи та родіоли рожевої, по 1 столовій ложці листя кропиви дводомної та плодів глоду, та 2 чайні ложки трави звіробою. Перед дозуванням інгредієнти повинні бути сухими та подрібненими. Збір прокип'ятити 5 хвилин, настояти 2 години, процідити. Приймати по 100 мл відвару 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Для лікування імпетиго народними методами широко застосовують кірказоновий корінь. Рекомендовано використовувати відвар із кореню для зовнішнього застосування. Для приготування закип'ятити 300 мл води, додати 1 столову ложку подрібненого кореню, варити 10 хвилин, настояти 1 годину, процідити. Отриманим відваром робити промивання та примочки на уражені місця.

Корисними властивостями для лікування імпетиго володіє насіння льону. Закип'ятити 500 мл води, додати 1 столову ложку насіння, варити 10-15 хвилин, настояти 1 годину, процідити. Відвар застосовувати у вигляді примочок та компресів. Також рекомендовано приймати відвар внутрінньо (по 2-3 столові ложки 3 рази на день).

Народне лікування імпетиго рекомендує застосовувати яблучний оцет. Необхідно просочувати в оцті ватні тампони та робити примочки на уражені ділянки шкіри кожну годину. 

Взяти по 1 чайній ложці коріння левзеї, квіток ромашки, коріння копійочника, шишок вільхи, кореню солодки та кореню аралії. Перед дозуванням подрібнити. Закип'ятити 1 л води та додати збір, варити 15 хвилин, настояти 2 години на водяній бані. Приймати по 50 мл відвару 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Тривалість лікування до 4 місяців.

Ефективним засобом для лікування є мазь на основі кореню вовчика. Для приготування необхідно взяти по 100 грамів воску та смальцю, помістити в емальовану посуду та розігріти на повільному вогні. Сюди ж додати 1 столову ложку подрібненого кореню рослини, кип'ятити 5 хвилин, процідити. Змащування проводити по декілька разів на день. Пам'ятайте, що рослина є отруйною, тому внутрішнє застосування є небезпечним для здоров'я.

Цілющими властивостями при імпетиго володіє свіжовичавлений сік фіалки для зовнішнього застосування. Змащування проводити по декілька разів на день. 
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2024